Haberler
Toplantı

28 Ekim 2010, Perşembe günü Adana Çiftçiler Birliği'nde genel değerlendirme, narenciye piyasası ve fiyatları hakkında konuşmak üzere saat 17:30'da bir toplantı yapılacaktır.

23 Nisan 2011, Cumartesi günü Adana Çiftçiler Birliği'nde Güney Afrikalı danışmanımız Tienie Du Preez, turunçgil bahçelerinde yaprak ve toprak tahlillerine göre gübreleme programının sunumunu yapacaktır.

 
Özler Tarım: "Hedef En iyi Narenciye Üreticisi Olmak."
ozler_tarim_logo_UFAK

Kuruluşumuz: Geçmişi uzun yıllara dayanan işletmemiz, 2007 senesi başında yeniden yapılanma sonucunda tarımsal faaliyetlerine devam etmektedir. Ağırlıklı olarak narenciye üretimi yapan işletmemiz bunun dışında tarla ziraati ile de uğraşmaktadır.

ozler_tarim_logo_UFAK

Misyonumuz: Modern tarım tekniklerini kullanarak verimliliği arttırmak, üretim maliyetlerini düşürmek, araştırma ve geliştirme çalışmalarına önem vermek, gıda ve çevre güvenliğini sağlamak, ve personel ve işçi eğitimleri çalışmalarıdır.

ozler_tarim_logo_UFAK

Vizyonumuz: Özler Tarım İşletmesinin yüklendiği vizyon, geçmişinden gelen güçle beraber bölgemizde ki en iyi narenciye üreticisi firmalardan birisi olmaktır.