Greyfurt
Ürün Adı: Star Ruby Hasat Ayları: /Kasım/Aralık/Ocak/Şubat/Mart/Nisan/Mayıs
Star Ruby, diğer greyfurt çeşitleri içinde en koyu renge sahip olanıdır. Meyvenin içi ve dışı kırmızıdır. Parlak, pürüzsüz ve ince bir kabuğu olan Star Ruby, diğer greyfurt çeşitleri içinde en az asit içerenidir. 
   
Ürün Adı: Ruby Red Hasat Ayları: Ekim/Kasım/Aralık/Ocak/Şubat/Mart/Nisan/Mayıs
Dünyada üretimi en çok yapılan renkli greyfurttur. Meyvenin kabuğu pembemsi sarı renkli, hafif pürüzlüdür. Az çekirdekli, sulu, aromalı, kaliteli ve orta mevsim bir greyfurt çeşidi olan Ruby Red, ağaç üzerinde uzun süre kalabilen ve uygun koşullarda dört aya kadar depolanabilen özelliklere sahiptir. 
   
Ürün Adı: White Marsh Hasat Ayları: Ekim/Kasım/Aralık/Ocak/Şubat/Mart/Nisan/Mayıs
Meyvenin kabuğu sarı, pürüzsüz, parlak ve incedir. Az çekirdekli, lezzetli, aromalı, sulu ve kaliteli bir greyfurt çeşidi olan White Marsh Seedless, ağaç üzerinde uzun süre kalabilen ve uygun koşullarda depolanıp taşınabilen özelliklere sahiptir.
   
Ürün Adı: Rio-Red Hasat Ayları: Kasım/Aralık/Ocak/Şubat/Mart/Nisan
En son geliştirilen renkli greyfurt çeşidi Rio Red'dir. Ağaçları güçlüdür. Çok az çekirdeklidir. Kabuğu zor soyulur. Meyveleri yarı kurak veya kurak iklimlerde şekil bozukluğuna eğilimlidir. Geçci ve renkli greyfurt isteyenler için uygun bir çeşittir.